QENTI

Najdostupnejšie elektrické bicykle a skútre

Späť

Ponuka

  • Elektrobicykle
  • Skútre
  • Elektrické autíčka pre deti
  • Trojkolky
  • Príslušenstvo

Popis

Slovenská spoločnosť Qenti s.r.o. so sídlom v Piešťanoch Vám ponúka ekologické dopravné prostriedky

Sú to predovšetkým elektrické bicykle a elektrické skútre, určené na jazdenie na spevnených neverejných komunikáciách, miestnych verejných komunikách a vyznačených cyklistických chodníkoch.

Nie sú určené do terénu.

Spoločnosť Qenti je na trhu s elektrickými bicyklami a skútrami ôsmy rok, ale skúsenosti našich odborníkov v tejto oblasti sa datujú už od začiatku roka 2008, kedy sme postavili prvý elektrický bicykel vlastnej značky. Na Slovensku sme v tejto oblasti jedni z najskúsenejších a najkompetentnejších profesionálov . Našou prednosťou je vysoká kvalita dodávaných tovarov a služieb a individuálny prístup k požiadavkám každého klienta. Samozrejme Vám ponúkame odborné technické poradenstvo kvalifikovaných elektrotechnikov a mechanikov, plnohodnotný záručný i mimozáručný servis a predaj náhradných dielov vrátane originálnych SLA ( VRLA) akumulátorov , vyvinutých výhradne na pohon elektrických dopravných prostriedkov ( nie nevhodných náhrad, ktoré Vám vydržia krátku dobu, zvyčajne maximálne rok) . Naše bicykle jazdia aj na cestách Rakúska, Česka, Nemecka, Chorvátska, Veľkej Británie, Kuwaitu, Egypta či Izraela.

Môžte si ich prísť pozrieť, vyskúšať i priamo ihneď zakúpiť do prezentačného a predajného centra našej spoločnosti v HM Tesco Piešťany.

KontaktKontaktovať predajcu