Ako pridať ponuku

Späť
Kto môže pridať ponuku?

Na Briefito.sk môže zverejniť ponuku:
1. Súkromná osoba – je potrebné uviesť základné informácie a kontaktné údaje
2. Živnostník, fyzická osoba, E-shop = každý, kto má pridelené svoje IČO. Je potrebné uviesť aj údaje o Vašej firme

Ako sa registrovať?

Pre registráciu jednoducho kliknete na Registrovať a zadáte Váš e-mail a heslo. Následne Vám bude na e-mail zaslaný aktivačný e-mail. Po aktivácii sa budete môcť prihlásiť do Vášho účtu so zadanými údajmi.

Ako pridať a zverejniť ponuku

Pre pridanie ponuky je potrebné, aby ste sa prihlásili do Vášho používateľského účtu. Kliknete na Pridať Ponuku, vyplníte potrebné údaje a pridáte Vaše video a fotografie. Jednoduché pridanie ponuky prebieha v 4 krokoch :
1. Základné informácie – najskôr vyplňte základné informácie o Vašej ponuke
• Názov ponuky – hlavný názov ponuky, pod ktorou sa bude zobrazovať
• Váš slogan – pre odlíšenie sa od ostatných a prilákanie viac návštevníkov môžete tiež uviesť krátky slogan, ktorý najlepšie vystihuje Vás, Vaše produkty, služby alebo samotnú ponuku
• Kontaktné informácie – tieto údaje budú zobrazené priamo v ponuke a podľa nich Vás návštevníci budú kontaktovať
2. Popis ponuky – opíšte Vašu ponuku tak, aby text vystihoval to podstatné a návštevnici tak mali dôvot kliknúť práve na Vašu ponuku.
3. Video, obrázky a fotografie – Pre najväčšiu efektivitu Vašej ponuky odporúčame pridať aj video aj fotografie. Vo videu môžete natočiť seba, svoje produkty, opísať služby, ktoré ponúkate alebo akýmkoľvek spôsobom vysveliť Vašu ponuku. Ak už máte svoje video umiestnené na inej stránke, napríklad YouTube, tak jednoducho len skopírujte odkaz na toto video. Ak nie, video môžete nahrať priamo z Vášho PC, smartfónu či tabletu. Maximálna dĺžka videa je 60 sekúnd. Je to z toho dôvodu, že chceme, aby všetky ponuky boli stručné a bolo v nich povedané len to podstatné a unikátne.
Fotografie jednoducho nahráte z Vášho PC, smartfónu či tabletu podobne ako pri videu. Maximálny limit je 5 fotografii na ponuku.
Tieto obmedzenia času a počtu fotografii vychádzajú z hlavnej myšlienky celého portálu, ktorou je aby všetky ponuky boli krátke, stručné, aby obsahovali iba to podstatné a aby každá bola unikátna svojím obsahom. Veríme, že kvalita je a vždy bude dôležitejšia ako kvantita.
4. Sociálne siete – pridajte odkazy na všetky Vaše sociálne siete aby Vás návštevníci ľahšie našli, dozvedeli sa o Vás a mohli s Vami komunikovať prostredníctvom čo najväčšieho množstva komunikačných kanálov.

Doba zverejnenia ponuky

Po odpočítaní príslušného kreditu bude Vaša ponuka okamžite zverejnená a viditeľná pre všetkých návštevníkov. Doba platnosti každej ponuky je presne 1 mesiac. Napríklad, ak uverejníte ponuku 15.03.2016, jej platnosť sa skončí 15.04.2016. Po uplynutí tejto doby si môžete ponuku následne obnoviť na ďaľšie obdobie.

Zabudnuté heslo

V prípade, že zabudnete heslo od Vášho účtu, jednoducho kliknite na „Zabudol som heslo“, zadáte Váš e-mail a následne Vám bude zaslaný odkaz na zadanie nového hesla. Táto služba je samozrejme zdarma.