Často kladené otázky

Späť
Chcem pridať ponuku. Čo mám spraviť?
U nás sa všetky ponuky pridávajú odpočítaním kreditov. To znamená, že je treba si najskôr zakúpiť počet kreditov, v závislosti od počtu ponúk, ktoré chcete uverejňovať. Je možné si zakúpiť aj 1 kredit na pridanie 1 ponuky.

Od kedy je ponuka platná?
Každá ponuka je platná okamžite po stlačení tlačidla “Pridať Ponuku”.

Ako dlho sa bude moja zverejnená ponuka zobrazovať?
Akákoľvek ponuka je platná presne 1 mesiac. Potom si môžete Vašu ponuku predĺžiť na ďaľší mesiac.

Bude moja ponuka po uplynutí 1 mesiaca vymazaná?
Nie tak úplne. Vaša ponuka po 1 mesiaci, ak sa rozhodnete ju nepredĺžiť, sa nebude už zobrazovať návštevníkom. Je to z toho dôvodu, že chceme, aby všetky ponuky zobrazené u nás boli vždy aktuálne. Avšak, Vaša ponuka zostane v našom archive ešte ďaľších 30 dní, počas ktorých si ju môžete kedykoľvek znovu aktivovať bez toho, aby ste celú ponuku vytvárali odznova.

Chcem pridať ponuku, no nikde nevidím vhodnú kategóriu.
To nie je žiaden problém. Ak neviete nájsť akúkoľvek kategóriu, jednoducho ju pridajte a ak bude v súlade s našimi obchodnými podmienkami, zoptimalizujeme ju a do 24 hodín Vám danú kategóriu pridáme. Samozrejme, že Vaša ponuka už bude v danej kategórii automaticky pridaná.

Môžem pridať video do každej ponuky?
Jasné. Dokonca by sme Vám odporučili umiestniť video do každej Vašej ponuky. Či už natočíte seba, svoju službu, produkt, spravíte promo video alebo využijete video vo svojej ponuke hocijako, môže Vám to iba pomôcť. Výhody videa nájdete tu.

Nemám profesionálne vybavenie na tvorbu kvalitných videií. Môžem aj tak uverejniť video?
Samozrejme. Ak natočíte video svojím smartfónom, akýmkoľvek fotoaparátom či kamerou, vždy sa ukážete v lepšom svetle ako tí, ktorí video nepoužijú. Nie je až tak podstatná kvalita videa, ako to, že samotné video natočíte.

Akým spôsobom môžem uverejniť video do mojej ponuky?
Na umiestnenie videa do Vašej ponuky máte niekoľko možností. Buď už Vaše video máte na inej stránke a jednoducho vložíte odkaz tohoto videa do príslušnej kolonky u nás alebo môžete práve natočené video nahrať priamo z Vášho smartfónu, tabletu či počítača.

Sú nejaké obmedzenia na video v mojej ponuke?
V podstate nie. Odporúčame však aby žiadne Vaše video netrvalo dlhšie ako 60 sekúnd. Videá, ktoré trvajú niekoľko minút spravidla majú nižšiu úspešnosť. Ak video nahráte na náš portál priamo z Vášho PC, maximálna povolená dĺžka videa je 60 sekúnd. Ak použijete odkaz z inej stránky, nie je žiadny maximálny limit. 1 minúta je však dostačujúci čas, aby ste stihli povedať to najpodstatnejšie o svojej ponuke. Máme to odskúšané.

Nahral som video, ale nevidím ho vo svojej ponuke. Je to v poriadku?
Áno. Po nahratí videa je potrebné pár minút počkať kým sa video objaví. Spravidla to nie je viac ako 5 minút. Ak sa Vaše video nezobrazí ani po 30 minutách, prosím kontaktujte nás.

Nedostal som registračný email
Skontrolujte si priečinok "Spam", ak sa registračný email nenachádza ani tam, kontaktujte nás.

Neplatný certifikát HTTS
Ak Vás prehliadač pri prvom vstupe na stránku varoval o neplatnosti certifikátu všetko je v poriadku. Ak využívate starší operačný systém alebo prehliadač môže byť Vaša databáza certifikátov zastaralá preto neobsahuje certifikát, ktorý využívame. Náš certifikát je platný a podpísaný.