Briefito

Späť
Kategorizovať Briefito ako obyčajný inzertný či reklamný portál by v žiadnom prípade neodzrkadlilo jeho plný potenciál a vízie. Briefito je unikátnesvojou podstatou. V Briefite je náš hlavný cieľ jediný – prinášať efektívne a inovatívne riešenia pre inzerciu, promo, reklamu, prezentáciu a propagáciu. A to pre každého.

Raz vidieť (a počuť) je lepšie ako stokrát čítať

V Briefite kladieme silný dôraz na efektivitu každej ponuky. Chceme, aby jednotlivé ponuky obsahovali iba to podstatné a návštevníci si tak behom pár minút dokázali prezrieť čo najviac ponúk. Navyše veríme, že v dnešnej dobe je dôležité vidieť, s kým vlastne komunikujeme, od koho nakupujeme.
Preto ponuky obsahujú aj videá, kde má každý možnosť prezentovať sám seba, svoj produkt či službu. Takto namiesto dlhých textov či množstva obrázkov presne, v pár sekundách vidíte, kto daný produkt či službu ponúka. Šetrí to čas a Vy tak máte lepšie možnosti na výber tej správnej ponuky.
Pridajte k svojej ponuke aj video, či už seba alebo svojho produktu.Odlíšte sa od ostatných svojou unikátnosťou. Ukážte sa Vaším potenciálnym zákazníkom v tom správnom svetle.

Kvalita pred kvantitou

Pretože Vás chceme odbremeniť od čítania dlhých textov, každý, kto u nás chce zverejniť svoju ponuku má rovnaký vymedzený priestor na zadanie textu. Inzerent tak má iba jedinú možnosť – sformulovať text tak, aby zaujal a to iba v pár vetách.

Láska na prvý pohľad

Prechádzať si rodinné albumy plné veselých momentov vie byť príjemné. Prechádzať však už tridsiatu fotku toho istého produktu môže byť únavné. U nás môže každý pridať iba rovnaký, obmedzený počet obrázkov či fotografií. Ak vás ponuka nezaujme ani na štvrtom či piatom obrázku, načo pokračovať v prezeraní? Radšej si pozrite inú ponuku, ktorá vás zaujme už na prvý pohľad, prípadne si pozrite radšej video, ktoré je súčasťou ponuky.

Rovnaké podmienky pre každého

U nás sú si všetci rovní. Jediné miesto, kde sa dokážete (a musíte) odlíšiť je Vaša konkrétna ponuka či inzerát. Tento priestor je iba Váš a je iba na Vás, či zaujmete práve vy. Sústreďte sa iba na to podstatné. Ostatné veci nechajte na nás.

Začnite vyúživať všetky výhody najmodernejšieho reklamného, inzertného a promo portálu na Slovensku.