Raz vidieť je lepšie ako stokrát čítať

Späť

Video ako moderný predajný kanál, ktorý funguje

Video, videoprezentácia alebo ak chcete videoreklama sa dostáva čoraz viac do popredia a u nás to nie je inak. Veríme, že video je efektívny nástroj na prezentáciu či už seba, svojho produktu služby alebo akejkoľvek ponuky a to hneď z niekoľkých dôvodov.

Pohodlnosť

Nemusíte čítať dlhé texty a prezerať kvantum obrázkov. Stačí 1 kliknutie a behom pár sekúnd si pohodlne pozriete akúkoľvek ponuku.

Transparentnosť, férovosť a ľudskosť

Vo videu presne vidíte, kto predáva daný product či službu. V okamihu viete, ako daný človek vyzerá, ako komunikuje, aký ma hlas. A aj vďaka tomu viete ľahšie učiniť nákupné rozhodnutie

Čas

Videom dokážete povedať oveľa viac za oveľa kratší čas v porovnaní s klasickými textami . Návštevníci tak šetria čas a vedia si prezrieť viac ponúk behom pár minút.

Nevýhoda videa

Jedinou nevýhodou takejto formy videoinzercie je, že nie každý má technické vybavenie na tvorbu takéhoto videa. To však nie je žiaden problém. Veríme, že aj video natočené obyčajným smartfónom je viac ako iba text. Pretože sme presvedčení, že vždy bude najdôležitejšie to, čo poviete a ako to poviete než to, aké efekty vo videu dokážete použiť či akú má video kvalitu.

Prekonajte svoj vnútorný strach a predsudky. Využite všetky výhody videa tak, ako to robia reklamy veľkých spoločností v televíziach. Inzerujte, propagujte a prezentujte správne