Výhody Briefita

Späť
Zverejnite Vašu ponuku alebo inzerát na najmodernejšom inzertnom, promo a reklamnom portáli. Bez akýchkoľvek obmedzení kategórií.

Moderné promo videá

Využite možnosti videa a ukážte sa svojim klientom taký, aký naozaj ste a buďte medzi prvými, čo takýmto spôsobom predávajú svoje produkty, služby či dokonca seba samého. Je to jednoduché a mimoriadne efektívne.

Vašu ponuku si môžete podľa potreby kedykoľvek zmeniť, hoci aj úplne prerobiť a kľudne aj každý deň

Počas doby, kedy je Vaša ponuka aktívna, ju môžete kedykoľvek meniť, upravovať alebo úplne prerobiť. Napríklad ak po pár dňoch zistíte, že by ste vedeli ponuku napísať aj lepšie, prípadne použili vhodnejšie video či fotografie, nie je problém to kedykoľvek zmeniť. To, či každý deň ponuku jemne upravíte, úplne zmeníte alebo ponúknete inú vec, je len a len na Vás. Akékoľvek zmeny a úpravy Vašej ponuky sú zdarma.

Pestrosť ponuky

Vo Vašich ponukách máte možnosť pridať nie len fotografie a text, ale aj videá, ktorým poviete za kratší čas oveľa viac a odlíšite sa svojou jedinečnosťou. Navyše, do Vašej ponuky môžete jednoducho pripojiť odkaz na Vašu webstránku alebo akúkoľvek sociálnu sieť. U nás taktiež môžete vyzdvihnúť 5 hlavných bodov Vašej ponuky a pridať motto či slogan charakteristický pre Vašu ponuku.

Briefito – ďaľeko viac ako iba inzercia…

Cieľom Briefita je vytvoriť portal, kde ľudia budú radi chodiť zaújimavé ponuky z najrôznejších oblastí. U nás môžete nie len jednorázovo predať či nakúpiť, ale môžete tiež spropagovať svoje podnikanie, spraviť promo na svoju prevádzku, obchod, reštauráciu, hotel, informovať o blížiacich sa akciách a podujatiách, ukázať sa ľuďom, získať viac zákazníkov, prípadne si zarobiť propagáciou toho, v čom ste dobrí.

…A to všetko moderne, efektívne, kreatívne a zaujímavo

Využite naplno možnosti nášho portálu a vytvorte si tie najkrajšie a najzaujímavejšie ponuky na čokoľvek. A to tak, ako nikde inde.

Podpora ponuky

Všetky kategórie sú maximálne zoptimalizované pre webové prehliadače. Navyše, vyhľadávať ponuky u nás sa dá či už cez vyhľadávač, podľa polohy, kategórie alebo cez akýkoľvek filter, ktorý si návštevník zadá. U nás tiež dostanete oveľa väčší a prehľadnejší priestor na Vašu ponuku a návštevníci si tak s prehľadom prezrú každú ponuku, ktorú hľadajú. Aj vďaka tomuto sa vaša ponuka zobrazí každému, kto má o Váš produkt či službu záujem. Potom je to už iba na Vás a Vašej ponuke, či dokáže zaujať alebo nie.

Efektívne vyhľadávanie ponúk

Vďaka dynamickosti portálu sa nestane, že Vaša ponuka skončí niekde na konci desiatej strany. A aj vďaka tomu je väčšia šanca, že návštevníci Vašu ponuku “objavia”.

Rôznorodosť kategórii

…vďaka ktorej sa môže stať, že na Vašu ponuku zablúdi aj niekto, kto pôvodne niečo také ani nehľadal…

Žiadne reklamy, “jedine” tá Vaša

Vo Vašich inzerátoch a ponukách nenájdete žiadne reklamy. Je to z toho dôvodu, že veríme, že vo Vašom inzeráte by ste mali byť iba Vy a Vaša konkrétna ponuka, nikto iný.

Obsah tvoríte aj Vy samy

To, že ste u nás nenašli tú správnu kategóriu pre Vaše produkty či služby nie je vôbec žiaden problém. Chceme a budeme veľmi radi, ak si Briefito prispôsobíte svojím potrebám tak, ako Vám to najviac vyhovuje. Jednoducho pridajte vlastnú kategóriu a my Vám ju pomôžeme zoptimalizovať a nastaviť tak, aby pre Vás pracovala čo najlepšie.

Bezpečnosť

Záleží nám na pravdivosti ponúk a najmä bezpečnosti Vašich údajov a preto u nás nie je možné pridať ponuku bez registrácie. Navyše, portal používa najmodernejší certifikát HTTPS, vďaka ktorému sú všetky Vaše údaje vo väčšom bezpečí.